O nás

Společnost EKOIZOL PLUS s.r.o. vznikla v roce 2005 spojením dlouhodobé realizační činnosti v oblasti střešních izolací a odborných znalostí hydroizolačních materiálů v rámci obchodní činnosti na trhu střešních izolací. Naší prioritou a hlavní činností je od počátku realizace střešních izolací a tepelných izolací střech, a práce v tomto oboru související, jako např. klempířské práce. Mimo tuto hlavní náplň jsme schopni zajistit stavební práce menšího rozsahu, ty většího rozsahu provádíme v kooperaci s našimi smluvními partnery, kteří disponují patřičným vybavením a lidskými zdroji pro náročnější stavební činnost. Rozšíření portfolia prováděných prací taktéž znamenalo i rozšíření našich živností, mimo odborných řemeslných živností, které tvořily základ naší profese, jsme taktéž držitelem koncesované živnosti „Provádění staveb, jejich změn a odstraňování“ v plném rozsahu.

Společnost disponuje vlastními zaměstnanci, kteří jsou pravidelně školeni dodavateli izolací, přičemž na velkých zakázkách spolupracujeme s prověřenými společnostmi a živnostníky.

Naší specializací jsou rekonstrukce střech bytových a panelových domů, škol, ale i také střechy rodinných domů či zakázky menšího rozsahu.

Z použitých hydroizolačních materiálů na bázi SBS modifikovaných asfaltových pásů pracujeme až na výjimky výhradně s materiály, dodávanými společnostmi STAVEBNINY DEK, EUROTEC a DEHTOCHEMA které se osvědčily zejména svojí kvalitou, zpracovatelností a zárukou. Naše standardní záruka na hydroizolační materiály je 10 let.

V oblasti hydroizolací na bázi mPVC dodáváme produkty společností SIKA, STAVEBNINY DEK, FATRA, PROTAN a EUROTEC. U teras s požadavkem, aby byly pochozí, bez ochranné vrstvy jako je například dlažba, případně dřevěné rošty, tyto provádíme výhradně z materiálu firmy Protan, které které se v současnosti řadí mezi naprostou špičku v oblasti pochozích hydroizolačních fólií na bázi mPVC. Tyto dokážeme dodat i v různých barevných odstínech včetně oplechování.

V případě realizací pouze montážních prací používáme materiály dodané objednavatelem, tedy jsme schopni provést zakázky bez námi dodávaného materiálu. Pokud bychom měli pochybnosti a kvalitě materiálů, dodávaných zákazníkem, je toto vždy předmětem dohody a zákazník je vždy informován.

Od počátků vzniku naší společnosti bylo realizováno více než 200 000 m2 střech, z nichž zejména v posledních pěti letech se jednalo o rozsáhlé a komplikované střechy různých velikostí, úrovní a složitostí, skládané pláště s několika vrstvami izolací a atypické střechy.

V posledních letech jsme se stali výhradními partnery ve velmi náročné zakázce rekonstrukce a obnovy nátěrů ocelové konstrukce zastřešení brněnského autousového nádraží, kde v etapách postupně obnovujeme krycí nátěr konstrukce, a to vše během provozu. Tímto bychom rádi poděkovali vedení ÚAN za projevenou důvěru.

Na našich webových stránkách bychom také chtěli poděkovat společnosti Vltavín Holding stavební podnik, a.s. za důvěru, kterou v nás vložili při realizacích velkých investičních celků, jako byla ZŠ Mendelova, ZŠ Bronzová, ZŠ Jeseniova, MŠ Běhounkova a další, a také za možnost prezentovat zde fotografie z těchto akcí.

Velmi si vážíme každého zákazníka a budeme se těšit na případnou obchodní spolupráci,

kolektiv pracovníků společnosti EKOIZOL PLUS s.r.o.